AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

Who lives on cayo santa maria
We can use the normal distribution to approximate the binomial distribution when a. the sample size is at least 30. b. np and nq are both less than 5. c. np and
The non-institutional civilian population is 250 million, of which 100 million are employed and 10 million are unemployed. based on the information above, the u
please help on 21-24 put into point slope form
Integration were significantly more possible for ___ immigrant groups than for the group formed under conquest or colonization
Evaluate the polynomial xyz^2-z when x=6, y=-4, and z=-2
Mrs. Gordon had $40 to spend on cookies and pies. She bought 4 cookies, each of which cost $3. She spent twice as much on pies as she spent on cookies. Mrs. Gor
how many times that a one-to-one function crosses the horizontal line?
How many months would it take for the debt to be paid off?
which equations have a solution of -6?choose all answers that are correct.x/-3 = 218x = -3-8 = 4x/3-10x = -60-42 = 7x