notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

Grasping a toy, writing with a pencil, and using a spoon are all examples of ________ motor skills. gross
Which virus type targets a computer's start-up files?
Select a point that is a solution to the system of inequalities
The second personal critical response we should have on seeing an unfamiliar or off-putting kind of art should be
What should a teenager consume everyday
Which is the first thing you should do when making an individual decisions
A Ferris wheel has a radius of 15 meters and takes 20 seconds to complete one full revolution. The seat you are riding in, takes 7 seconds to reach the top whic
What is visually different in the ecg reading from normal sinus rhythm?
which of the following interest groups is not as concerned about the economics of industry as the other organizations? A. National Association of Manufacturers
How is mitosis different from meiosis? A)Unlike meiosis, mitosis results in four haploid cells. B)Unlike meiosis, mitosis produces eggs and sperm. C)Un