shawn48
shawn48 shawn48
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Help Idk how to do this :(

Help Idk how to do this class=

Respuesta :

nanananana1
nanananana1 nanananana1
  • 12-05-2017
C for the first one
D for the last one
Answer Link

Otras preguntas

What is a list of countries without volcanoes?
You work at a fruit market. Bananas cost 50¢ a pound. A customer hands you a bunch of bananas that weighs 3 pounds. How much should you charge for the bunch o
What role should the government have in enforcing equal rights for Americans?
deer : woods : : monkey :
Write each decimals as a fractions or a mixed number. 26.3 and 7.104 >> help <
How was Martin Luther King a significant figure in the Civil Rights Movement?
A restaurant has two pastry ovens. When both ovens are used, it takes about 3 hours to bake the bread needed for one day. When only the large oven is used, it t
contrasting: how some Jews differ in their beliefs about Jesus ?
1.Which sentence contains an adjective clause?    A. Pizza, which many people love, can also be nutritious.  B.Thin-crust pizza with low-fat cheese has fewer ca
7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.