brbiedolll
brbiedolll
01-10-2021
Mathematics
contestada
helppppooloooooppppppp
Respuesta :
sighlife
sighlife
01-10-2021
Answer:
13) 17 14) 8
Step-by-step explanation:
13) i counted the distance
14) same thing lol
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 92+ )
Otras preguntas
what act did the united states government pass in order to be able to move Native American of their lands into the Indian's Territory? A) Native American Act B)
Read the following idioms and figurative definitions. Match the definitions to its corresponding idiom. Remember, you are looking for what these idioms really m
find the following sum and prove your claim: (1*2)+(2*3)+..+n(n+1).
what does a 220 degree angle look like?
6 5/10 as improper fraction
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
In a parallelogram, one angle is 9 times the size of another. Find the measures of the angles.
what are three major water problems in southwest asia?please help!
what are three major water problems in southwest asia?please help!
there is $100 in my piggy bank. My friend and I went to the mall and i spent $20. How much money do i have now?