adelennearizoca05 adelennearizoca05
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

Lainey brought a set of 22 markers for $6. What is the cost of 1 marker? Round answers to the nearest hundredths where necessary.

Respuesta :

tyty0318 tyty0318
  • 04-03-2021
The answer It’s about .360
Answer Link

Otras preguntas

p(x),f(x),g(x) are parabolas with positive coefficient, each pair of parabolas got common rational root, how to proof that p(x)+f(x)+g(x) have a rational root?
What are the effects on U.S. imports and exports when the U.S. experiences economic growth stronger than its major trading partners
whose or whom daughter is Carla? Which one is correct ? help me please​
Hi everyone She can do it. It is an easy task A sheslef B himself C itself D herself
a set of values behaviours and relationship that umderpins the trust the public has in dentist is called A dental professionalism B dental professii. C Dental p
help me pls I dont get this
Luigi uses 39 cups of flour for every 6 pizzas he makes. How many cups of flour does he need to make 4 pizzas? If he uses 13 cups of flour how many pizzas can h
He asked me How much didyou pay for this book?​ turn it to indirect speech
Dan invests £13000 into his bank account. He receives 2.3% per year simple interest. How much will Dan have after 4 years? Give your answer to the nearest penny
when is the population of a country counted, yearly, annually, daily.​