zirtzmanisaac zirtzmanisaac
  • 01-03-2021
  • English
contestada

what rhectorial tactic is stalin using

Respuesta :

angelshorse27 angelshorse27
  • 01-03-2021

Answer:

symbol

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is one half divided by two thirds
Factor –8x3 – 2x2 – 12x – 3 by grouping. What is the resulting expression?
A sentence with the words drawbacks and counterpoint?
How are light years used to measure distances in the universe
write 4/9 5/9 ratio in simplest form
Sharon spent $3.45 on sunflower seeds the price of sunflower seeds is $0.89 per pound how many pounds of sunflower seeds does Sharon buy
what is the primary reason for using career clusters A...To identify exactly what each person's career interest is B...To narrow down your choices for your car
When do we use la le and les in french
The Han Dynasty (202 BC – AD 8; AD 25-220) consisted of two parts called the what
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put