xxsunflxwerxx2626
xxsunflxwerxx2626 xxsunflxwerxx2626
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help-
I need it-
urgently-

help I need it urgently class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$80 and $960

Step-by-step explanation:

Divide 240 by 3 which would be 80

Then multiply 12 times 80 (or 240 times 4) which would be 960

So $80 and $960

Answer Link
rhianaj25 rhianaj25
  • 07-12-2020
$80 andddd $960. :))))))))))
Answer Link

Otras preguntas

What’s a Sentence for tolerance ?
Find the slope on the graph
Why is my mother gushing ketchup?
Starfish can regenerate lost limbs. Explain why this behaviour is more like a plant than an animal.
Which sentence is punctuated correctly? The house which has been vacant—is finally for sale. The statue, which is made of copper is well crafted. One country—th
which mauryan leader became a buddhist?
What kind of story was particularly popular at the time?
What is the purpose of using a 3-2-1 organizer? O A. To summarize what you've read O B. To prioritize your study goals O C. To prevent information overload D. T
Help me on biology pls
What do you think Prince Henry is doing in this painting? Where do you think this painting takes place?