Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

An Internet company charges a one-time setup fee of $44.99 and a monthly fee of $29.99 for Internet service. The company is offering a 25% discount on the month
There are 6 girls and 7 boys in a class. A team of 10 players is to be selected from the class. How many different combinations of players are possible?]
Air pressure is exerted ______________. a. in all directions b. in the upward direction c. in the downward direction d. in sideways directions
The Scarlet Pimpernel Question Choose a character from this novel and explain how he or she is shown to be acting or performing a part at different points in th
a substance that produces hydronium ions when it dissolves in water is said to be a
What is tooth morphology
Why can bacteria recognize a human gene and then produce a human protein
CO2 + H2 -> CO + H2O What is being oxidized?
Simplify m - {n [p - (m n - p)]}.
HELP!!! A. What was the significance of the Peninsular Campaign? B. In 3 sentences summarize the Anaconda Plan.